Menu
Your Cart

ביאוגרפי

Otzros Hariya- Harav Kook   /  אוצרות הראי"ה
Out Of Stock
Model: BOAYK-5
אוצרות הראי"ה - הרב אברהם יצחק הכהן קוק..
$75.00
Model: SHZ-2
Publisher: Kehot Publication Society Language: Hebrew Format: 6 x 9", Hardcover, 2 VolumesHebrew readers can savor the fascinating memoirs of the sixth Lubavitcher Rebbe. First published in Yiddish, these memoirs place you at the center of the excitement and joy of Chasidic life from its in..
$26.00
Model: MRSC-1
When Menachem Mendel Schneerson became the seventh Lubavitcher Rebbe, Chabad-Lubavitch consisted of a small group of Chasidim recovering from near annihilation in the Holocaust. During his forty years of leadership, Rabbi Schneerson transformed Chabad into a global movement marked by extensive outre..
$15.00
Model: MNMH-1
פרקי מבוא, יסודות מושגים וערכים ממשנתו של רבינו יהודה ליווא ברבי בצלאל המהר"ל מפראג זצוק"ל, ערוכים לפי נושאים ומסודרים בטוב טעם, מלוקטים ממאמריו של הגה"ח רבי משה שלמה כשר זצ"ל בעל "הגיונות"...
$25.00
Model: CDBD-1
תולדות ופרקי חיים של הרבי מליובאוויטש זי"ע, פסיפס מקיף ממקורות רבים ומגוונים, מפעים ומרתק, בשפה קולחת...
$25.00
Model: LLMR-1
 דמותו של הגאון החסיד, המקובל, רבי לוי יצחק שניאורסון, אביו של הרבי מליובאוויטש, הנה פלאית ומיוחדת במינה. תורתו הקיפה את כל תחומי היהדות והחסידות ונודע במסירות נפשו ובמלחמתו הבלתי מתפשרת על לימוד התורה וקיום המצוות ברוסיה הקומוניסטית.רבי לוי יצחק היה מושא להערצה עבור רבים מהחסידים למש..
$25.00
Model: HRSN-1
 דמותו של רבי שניאור זלמן מליאדי, מייסד תנועת חב"ד וראשון נשיאיה, היא רבת פנים. נכדו, אדמו"ר הצמח צדק, אמר עליו ששמו מרמז על 'שני אור' – אור של תורת הנגלה ואור של פנימיות התורה.כך מלמדת גם העובדה שלא כינוי אחד לו בפי העם, אלא שניים: יש המכנים אותו "בעל התניא", על שם ספרו השיטתי שבו הצ..
$12.00
Model: BTHD-1
אסופת כתבי הרב הלל צייטלין על דמותו וקורות חייו של רבי נחמן מברסלב, הגותו ותלמידיו. מתורגם לראשונה מיידיש לעברית, בעריכה מחודשת עם מקורות והסברים...
$15.00
Model: HSVI-1
 עד שנתו החמישים היה רבי מנחם מענדל שניאורסון כמעט אלמוני. אפילו בקרב חסידי חב"ד הכירוהו מעטים בלבד, ומעטים עוד יותר ידעו מי באמת ניצב לפניהם. נחבא אל הכלים היה מנעוריו, ואת כישרונותיו ובקיאותו בכל מכמני התורה, כמו גם בתחומי ההגות והמדעים, הסתיר היטב מעין רואים.שנה לאחר הסתלקות חותנו,..
$15.00
Model: ZNSS-1
זכרונותיו של אחד מחשובי תלמידי ישיבת "תומכי תמימים" בליובאוויטש, הגאון החסיד רבי שמריהו ששונקין זצ"ל, שהם סיפורו של חסיד וסיפורה של תקופה...
$16.00
Model: TBMB-1
שאלות ותשובות, תולדותיו וקורות חייו של הגאון החסיד רבי ברוך מרדכי מבוברויסק, מגדולי חסידי רבינו הזקן...
$22.00
Model: ATMC-1
Compiled by Rabbis Eliezer Laine and Schneur Zalman Berger.The story of the Chein family dynasty, told through stories, documents, and personal journals.   Cherished by the Leadership of the Chabad-Lubavitch Movement, R. Yosef Yitzchak Schneersohn, sixth Lubavitcher Rebbe, wrote to a f..
$22.00
Model: HTHG-1
הספר שיעשה לכם סדר בכל נושא המקדש.הספר "הר הבית והמקדש" הוא יצירת פאר, המשלבת ידע מקיף וחוויה חזותית משובבת עיניים.בספר מבוארת צורת הר הבית והמקדש באופן בהיר ויסודי על פי דברי חז"ל, כאשר למעלה ממאה תמונות וציורים מיוחדים בצבע מלא, ממחישים את המילים הכתובות.תמצאו בספר גם מאמרים מחקריים..
$25.00
Model: HHHS-1
זכה הרב שניאור זלמן גרליק להיות תלמידה הראשון של ישיבת "תומכי תמימים" בליובאוויטש ופרי הביכורים הראשון שלה שהוסמך לרבנות. שלושת הדורות האחרונים של חסידות חב"ד התמגזו באישיותו המיוחדת. חסידות פנימית כדרישת תומכי תמימים ומייסדה אדמו"ר הרש"ב, מסירות נפש עבורת החזקת היהדות כחסידו של כ"ק אדמו"ר הריי"צ, ו..
$22.50
Model: SRAH-1
הספר מציג תיאור מפורט, ראשון מסוגו, על אודות מאורעות שנותיו המוקדמות של הרבי מילובאוויטש,כולל גילויים חדשים הקשורים לנקודות הציון המשמעותיות בחייו:בזכות ברכתו של מי הוא נולד?איך נראו שנות ילדותו בניקולייב וביקטרינוסלב שבאוקראינה,ומי היה המלמד שהתגורר בבית המשפחה ואותו תיאר הרבי כ”למדן גדול”?מתי נפגש..
$31.50